Ons bestuur bestaat uit een hele groep gemotiveerde mensen. Graag stellen we ze hieronder aan u voor. 

Klik op de foto voor meer info.

Bestuur

Kevin Segers

Voorzitter
Bestuur

Danny Bloemen

Gemeenteraadslid/fractieleider
Bestuur

Paula Cebo

Gemeenteraadslid
Bestuur

Lou Boonen

Ondervoorzitter
Bestuur

Raoul Hulsmans

Ondervoorzitter
Bestuur

Daisy Rogghe

Penningmeester
Bestuur

Ruben Stans

Secretaris/bijzonder comité sociale dienst
Bestuur

Daphne Segers

Bestuurslid
Bestuur

Paul Vanzeir

Bestuurslid
Bestuur

Marc Reynders

Bestuurslid
Bestuur

Chris Haveneers

Bestuurslid
Bestuur

Marc Kenens

Bestuurslid
Bestuur

Jan Van De Vyver

Bestuurslid
Bestuur

Andrea Leys

Bestuurslid

Kevin Segers

Voorzitter
Regio: Centrum

Mail: kevin.segers@proleopoldsburg.be
GSM: 0475/29.23.91

Danny Bloemen

Gemeenteraadslid/fractieleider
Regio: Strooiendorp

Mail: danny.bloemen@proleopoldsburg.be
GSM: 0475/59.19.69

Paula Cebo

Gemeenteraadslid
Regio: Geleeg

Mail: paula.cebo@proleopoldsburg.be
GSM: 0478/59.03.03

Lou Boonen

Ondervoorzitter
Regio: Centrum

Mail: lou.boonen@proleopoldsburg.be
GSM: 0474/86.79.67

Raoul Hulsmans

Ondervoorzitter
Regio: Boskant

Mail: raoul.hulsmans@proleopoldsburg.be
GSM: 0476/85.30.28

Daisy Rogghe

Penningmeester
Regio: Heppen

Mail: daisy.rogghe@proleopoldsburg.be
GSM: 0479/74.79.35

Ruben Stans

Secretaris/lid bijzonder comité sociale dienst (BCSD)
Regio: 

Mail: ruben.stans@proleopoldsburg.be
GSM: 0498/23.64.61

Daphne Segers

Bestuurslid
Regio: Strooiendorp

Mail: daphne.segers@proleopoldsburg.be
GSM: 0474/81.18.91

Paul Vanzeir

Bestuurslid
Regio: Geleeg

Mail: paul.vanzeir@proleopoldsburg.be
GSM: 0479/68.49.90

Marc Reynders

Bestuurslid
Regio: Heppen

Mail: marc.reynders@proleopoldsburg.be
GSM: 0476/21.79.32

Chris Haveneers

Bestuurslid
Regio: Strooiendorp

Mail: chris.haveneers@proleopoldsburg.be
GSM: 0476/98.42.71

Marc Kenens

Bestuurslid
Regio: 

Mail: marc.kenens@proleopoldsburg.be
GSM: 0473/61.45.23

Jan Van De Vyver

Bestuurslid
Regio: Geleeg

Mail: jan.vandevyver@proleopoldsburg.be
GSM: 0494/36.36.93

Andrea Leys

Bestuurslid
Regio: Centrum

Mail: andrea.leys@proleopoldsburg.be
GSM: 0476/29.47.41

Ledenlogin

Profiel